Novinky


Nový obytný zahradní domek
Stavíme obytný zahradní domek z ekologických stavebních materiálů ve Veselici s pozdravem Štěpán Rosyvka
.
Nové schody Ikea Černý most
Dokončili jsme dubový obklad schodiště v obchodním domě Ikea Černý Most s pozdravem Štěpán Rosyvka
.
Nové zastřešené stání
Dokončujeme zastrešené stání 12x6m,ve Velké Dobré s pozdravem Štěpán Rosyvka
.

Dnes jsou nejčastější variantou šatňí skříně, takzvané skříně vestavěné. To znamená že skříň je vytvořená přesně na míru vaší místnosti,nebo výklenku pro vestavěnou skříň. Dveře bývají nejčastěji posuvné a v celé výšce místnosti.

Velká plocha dveří šatní skříně by měla vhodně doplnit styl vašeho interieru. Nabízíme proto velké množství možností k výběru. Základní variantou je výběr ze vzorníku lamino desek,kde jsou k dispozici i pastelové barvy nebo vysoký lesk. Dále je možné mít dveře tvořené zrcadly,nebo podbarvenými skly,je možný i velkoplošný tisk na sklo. Další možnosti se nabízejí s využitím dřeva,ať už s masivní spárovkou,nebo dýhovou sesazenkou.

Uvnitř vestavěné skříně je také spoustu možností pro individuální přání. Základem jsou výškově nastavitelné police a pevné šatní tyče. Dálší možností jsou výsuvné zásuvky nebo koše,sklopné šatní tyče a speciální pořadače. Například na kalhoty,kravaty,opasky,nebo šperky. Skříň může mít i prostor určený na vysavač,mop a úklidové pomůcky. Ne zaměření přivezeme vzorky běžných materiálů a kování aby zákazník přesně věděl z čeho vybírá.

Základní návrh a cenová nabídka je zdarma.

Fotogalerie
truhlarstvi Rosyvka
truhlarstvi Rosyvka
truhlarstvi Rosyvka